14° Parçalı bulutlu

İncir.Com’a 3 Milyon Dolar Yatırım Yaptılar!

TeknoBilişim - 1 Nisan 2015 20:23 A A

Türkiye’nin ve dünyanın ilk sosyal e-ticaret platformu incir.com, Hasan Aslanoba ve Kaan Karamancı’dan aldığı 3 milyon dolarlık yatırımla, 57 milyon dolar şirket değerlemesine ulaştı. Bir yıl gibi kısa bir sürede ulaştığı e-ticaret hacmi ile yatay e-ticaret siteleri arasında ilk 5, tüm e-ticaret pazarında ise ilk 10 marka arasına giren incir.com, Türkiye’nin ilk milyar dolarlık internet girişimi olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk sosyal e-ticaret platformu olma unvanına sahip incir.com, Hasan Aslanoba ve Kaan Karamancı’dan aldığı 3 milyon dolar değerindeki yatırımla hızlı büyümesine devam ediyor. Aldığı son yatırımla 57 milyon dolar şirket değerlemesine ulaşan incir.com, e-ticaret hacmi olarak her türlü ürünün satıldığı yatay e-ticaret siteleri arasında ilk 5, tüm e-ticaret pazarında ise ilk 10 marka arasında yer alıyor.

incir.com ile girişimcilik hayalleriniz gerçek oluyor…

Dünyada benzeri olmayan modeliyle klasik e-ticaret modellerinden ayrılan incir.com, kendi e-ticaret mağazasına sahip olmak isteyen girişimcilere çok farklı bir altyapı ve muhteşem bir fırsat sunuyor. incir.com altyapısı ile kendi alışverişlerinizi kendi mağazanızdan yaparak tasarruf elde edebileceğiniz gibi, özellikle sizi tanıyan ve size güvenen insanlara incir.com’un hazır sunduğu materyaller ile mağazanızı tanıtarak ek gelir de elde edebilirsiniz. incir.com doğrudan girişimci başvurusu kabul etmiyor. incir.com altyapısında sadece bir mağaza sahibinin referansıyla mağaza açabiliyor ve hemen satış yapmaya başlayabiliyorsunuz. Bu süreçte, satılan ürünün alıcıya ulaşana kadarki tüm operasyon süreci incir.com tarafından yürütülüyor. Elde edilen karın girişimciye ait olan kısmı ise girişimcinin banka hesabına aktarılıyor.

Bu haber 976 kez okundu.
TeknoBilişim - 20:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.