26° Parçalı bulutlu

İdeasoft, Amazon Entegrasyonu İle Ürünlerinizi Hızlıca Satışa Sunun

Finans - 31 Mayıs 2022 21:52 A A

Farklı ölçekte 16 bin işletmeye hizmet veren e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft, Propars işbirliği ve Amazon – IdeaSoft API entegrasyonu ile birkaç dakika içerisinde Amazon’da e-ticaret yapabilmenin mümkün olduğunu duyurdu.

IdeaSoft, Propars işbirliğiyle geliştirdiği Amazon – IdeaSoft API entegrasyonuyla e-ticaret yapan işletmelerin hızlıca Amazon’da satış yapabileceklerini açıkladı.

Yeni özellikleri hakkında bilgi veren IdeaSoft İş Ortaklıkları Müdürü Eray Şentürk, “Ideasoft ve Propars işbirliğimizle sitenizden e-ihracat yapmak ve Amazon’da hemen satış yapabilmek çok kolay hale geldi.  Sadece birkaç dakikada entegre olan sistemler ve Amazon-IdeaSoft API entegrasyonu ile ürünlerinizi otomatik olarak Amazon’a aktarabilir, ilgili kategoriler ile eşleştirme yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Stok ve ürün güncelleme işlemleri de otomatik olarak entegrasyon sayesinde gerçekleşiyor.” dedi.

E-ticaret sitelerinin Amazon ile entegre olmasının çok kolay bir hale geldiğini de sözlerine ekleyen Şentürk, “Amazon dünyada çok güçlü kanallardan biri. Bizim müşterilerimiz de buradan büyük satışlar gerçekleştiriyor. Artık birkaç dakika içerisinde iki farklı sistem birleşebiliyor ve Amazon gibi bir sitede satışını yapmaya başlayabiliyorsunuz. Amazon Türkiye’de dükkan açmak için size davet gönderilmesi yeterli oluyor. Amazon daveti ön başvurusu için IdeaSoft satış temsilcilerimiz iş ortaklarımıza destek veriyor. İşletmeler Amazon entegrasyonu kullanabilmek için başvuruları IdeaSoft E-ticaret Çözüm Merkezimizde yer alan Amazon Entegrasyonu sayfasından yapabiliyor. Yurtiçinde hali hazırda satış yapan bir internet sitesi, birkaç dakika içerisinde dünyada satışa açılabiliyor.” şeklinde konuştu.

Bu haber 505 kez okundu.
Finans - 21:52 A A
BENZER HABERLER