Huobi Primelist’te DIO Token listeleniyor

Kripto Para - 28 Aralık 2021 13:42 A A

Huobi Global, sekizinci Primelist etkinliğini duyurdu. Oyun geliştiricisi Fracture Labs’ın 2022’de piyasaya çıkacak, Decimated blockchain tabanlı oyununun token’ı olan DIO, 29 Aralık’ta Huobi Global’de listelenmeye başlayacak. Huobi kullanıcıları Huobi Token’larıyla veya çekilişe katılarak, listeleme gününde pay kazanabilecek.

DIO’nun Huobi Global’de listelenmesiyle, Decimated ve bir NFT pazarının geliştirilmesi finanse edilirken; gelirlerin bir kısmı da oyunun geliştirilmesine, airdrop’lara ve oyun içi ödüllere aktarılacak. Decimated’in geliştirilmesi için çalışmalara 2018 yılında başlayan Estonya merkezli Fracture Labs, Ekim 2021’de özel bir token satışı başlatmış; şirket geçtiğimiz Kasım ayında ise Alameda Research, Huobi Ventures ve Cryptology AG dahil olmak üzere bazı şirketlerden 3,5 milyon dolarlık bir almıştı.

Unreal oyun motoru üzerine inşa edilen Decimated, oyuncuların ticaret için kaynak ve ganimet topladığı, başkalarıyla ekip oluşturabildiği geniş bir açık dünyaya sahip. Oyun içi öğeler, araçlar ve yapılar, blok zincirde üretilirken; hurdaya ayrılana ya da yok edilene kadar varlığını sürdürecek. Oyuncular, oyunun ekonomisini destekleyen ve oyun içi öğeleri takas etmek için kullanılabilen DIO tokenlerini kazanmak için görevleri tamamlayabilecek.

Huobi Global, Kasım ayının başından bu yana, gelişmekte olan projeleri desteklemek ve kullanıcılarının yeni tokenlere erişim sağlamaları için Primelist etkinliklerini kullanıcılara sunuyor.

Katılım şartlarıyla ilgili daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın.

Risk Uyarısı: Dijital varlıklarla işlem yapmak aşırı fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. Lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve işlem yapmadan önce bilinçli kararlar verin. Lütfen Risk Uyarısını okuyun: https://www.huobi.com/support/en-us/detail/360000188081.

Bu haber 462 kez okundu.
Kripto Para - 13:42 A A
BENZER HABERLER