11° Açık

HTC RE Kamera Türkiye’de!

TeknoBilişim - 23 Nisan 2015 17:38 A A

 HTC’nin görüntüleme teknolojilerindeki son inovasyonu HTC RE Kamera Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu. Şimdiden Mediamarkt mağazalarında yerini alan HTC RE Kamera, Mayıs ayından itibaren tüm satış kanallarında bulunabilecek.

HTC’nin yeni segment ürünü HTC RE Kamera, küçük bir el kamerası. Silindirik tasarımı ile elinize rahat şekilde oturacak şekilde üretilen HTC RE Kamera, kamerayı ele alındığında otomatik olarak çalıştırarak açma düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir dahili kavrama sensörüne de sahip. Cihazın denklanşör düğmesine tek defa dokunulduğunda fotoğraf, daha uzun süre basıldığında ise video çekiliyor.

Mobil uygulamayla Youtube’da canlı yayın yapın

Yüksek çözünürlüğe sahip, 16MP CMOS sensörü, Full HD (1080p) video kayıt, 146 derece geniş açılı objektif ve yavaş çekim ve hızlandırılmış çekim özelliklerine sahip olan HTC RE Kamera, hayatınızdaki anları daha önce hiç görmediğiniz şekillerde yakalayacak. HTC RE uygulaması, çekim yapmanıza ve aksiyonu canlı olarak mobil cihazınızın ekranından izlemenize veya hali hazırda kamera üzerinde saklanan fotoğraf veya videolar arasında dolaşmak için albüm ve yeniden oynatım görünümüne geçiş yapmanıza izin veren bir uzaktan canlı vizör de içeriyor. Uygulamanın aynı zamanda her şeyi telefonunuza veya bulut üzerine otomatik olarak yedeklemesi hafızada yerinizin kalmaması yüzünden bir çekim fırsatını kaçırmaktan endişelenmeye gerek bırakmıyor. Ayrıca, HTC RE Kamera yakında YouTube’a gerçek zamanlı video yüklemesi yapmanıza ve YouTube’da paylaşmanıza imkân verecek. RE uygulaması, hem Android hem de iOS üzerinden indirilebilir.

REOrange

 

Bu haber 805 kez okundu.
TeknoBilişim - 17:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.