20° Açık

HTC One M9 Türkiye’de!

TeknoBilişim - 30 Mart 2015 23:14 A A

3 yıllık bir çalışma sonunda işlenen, HTC One M9, Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu. HTC’nin yeni amiral gemisi HTC One M9, akıllı bir mobil telefon ile yaşanabilecek her deneyimi artırmış görünüyor.

Mart ayında Barselona’da gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresi’nde (GSMA) dünyaya tanıtılan HTC One M9, tüm dünyadan büyük övgü toplayan ve pek çok küresel ödül kazanan HTC One ailesinin en son amiral gemisi. HTC One M9, ödüllü HTC One M7 ve HTC One M8’in en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Belirgin metal kenarlar, daha küçük ve kavraması daha kolay olan mücevher kalitesinde bir görünüm ile birleşiyor. İşlenmiş, tamamen metal tek parça gövde tasarımı da, bir o kadar özel ve dayanıklı zarif çift tonlu gümüş ve altın yüzey ile vurgulanıyor. Ayna parlaklığındaki altın kenarlar, ince şekilde fırçalanmış gümüş arka panel ile birleşirken parlak ve canlı bir ekranı içine alıyor.

HTC One M9, 20 megapiksellik ana kamerası, Eye Experince yazılımı ile HTC Sense 7 kreatif oto portreler çekmeyi kolaylaştıran HTC Akıllı Göz™ , Dolby Audio ile CD kalitesini geçen mükemmel ses sağlayan HTC BoomSound, yakındaki telefonlara, harici hoparlörlere ve TV’ye bağlanmayı sağlayan HTC Connect özellikleri ile dikkat çekiyor.

Bu haber 775 kez okundu.
TeknoBilişim - 23:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.