23° Açık

God of War III Remastered Temmuz’da PS4’e Gelecek

Oyun E-Spor - 22 Mart 2015 11:30 A A

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen aksiyon oyunu God of War III, High Definition olarak PlayStation®4’e geliyor. Bu sene 10. yaşını kutlayan ve dünya çapında milyonlar satan efsane serinin son oyunu Temmuz ayında PlayStation tutkunları ile buluşacak.

Aksiyon oyunu God of War III, High Definition olarak PlayStation®4 için geliştirildi. 1080p çözünürlükte ve saniyede 60 kare hızında çalışan God of War® III Remastered, bir sonraki kuşak için hazır. Yeni oyuna tüm eski DLC kostüm ve içerikler de dahil edilmiş.

God+of+WarTRemastered_1

God of War III® Remastered gerçekçi kas hatları, detaylı yüz ifadeleri sunarken canlı manzaralar binlerce dinamik ışık ve doku ile aydınlatılıyor. Oyun PS3™ sürümünün de dört katı çözünürlüğe sahip bulunuyor.

PlayStation®4 için geliştirilen God of War III Remastered’ın, yeni fotoğraf modu oyuncuların fotoğrafları düzenlemek, kaydetmek ve paylaşmak üzere oyunun merkezinden aksiyonu durdurmasına da imkan veriyor.

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen God of War III, 15 Temmuz’da PlayStation®4 tutkunlarıyla buluşacak. Oyun Türkçe altyazı ile piyasaya sunulacak.

GOWIIILogo

Bu haber 1682 kez okundu.
Oyun E-Spor - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.