20° Açık

Gittigidiyor’dan Saticilara Eğitim Desteği

TeknoBilişim - 14 Kasım 2021 20:50 A A

GittiGidiyor, satıcılara sunduğu desteklere bir yenisini daha ekledi.  GittiGidiyor, hayata geçirdiği eğitim platformu GittiGidiyor Akademi’de işini e-ticarete taşımak isteyen ve e-ticarette büyümek isteyen tüm KOBİ’lere, girişimcilere ve satıcılara ihtiyaç duyabilecekleri içerikler sunuyor.

GittiGidiyor Akademi’de 200’den fazla eğitim videoları, yüzlerce blog yazısı ve canlı webinarlarla satıcılar, merak ettikleri tüm soruların yanıtını bulabiliyor. Platformda, yeni mağaza açmak, sipariş takibi yapmak, e-ticarette işini geliştirmek isteyenlere yönelik tavsiyeler ile satış performansını artırmak için yapılabileceklere dair pek çok konuda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitimler bulunuyor.

“Satıcılarımıza işlerini e-ticaretle büyütmeleri için destek sunuyoruz”

 GittiGidiyor Akademi’yi hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını belirten Chief Commercial Officer (CCO) Bülent Elçin, “20. yılımızı kutladığımız 2021 yılının ilk yarısı itibariyle toplam satıcı sayımız 120 bine ulaşırken, tam anlamıyla bir pazaryeri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Her zaman olduğu gibi iş ortaklarımızın işlerini büyütmesine katkı sunmayı önceliklerimiz arasında görüyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz GittiGidiyor Akademi ile tüm satıcıların, KOBİ’lerin ve girişimcilerin dijitalleşmelerine katkı sağlamayı ve merak ettikleri tüm sorulara yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Tamamen ücretsiz olan eğitim platformumuz GittiGidiyor Akademi’de mağaza açmak, ürün listelemek gibi başlangıç seviyesi eğitimlerden; ürünleri öne çıkarmak için yapılması gerekenler, satış performansını artırmak gibi ileri seviye eğitimlere ve canlı webinarlara yer veriyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz GittiGidiyor Akademi’nin tüm satıcılarımız için daha geniş kitlelere ulaşmaları ve işlerini büyütmeleri konusunda faydalı olmasını diliyoruz” dedi.

Bu haber 729 kez okundu.
TeknoBilişim - 20:50 A A
BENZER HABERLER