17° Açık

Galaxy Watch4 Serisi Satışa Çıktı

Teknoloji - 2 Kasım 2021 21:19 A A

Samsung’un yepyeni işletim sistemi, kullanıcı arayüzü (UI) ve iyileştirilmiş donanım performansıyla dikkatleri üzerine toplayan Galaxy Watch4 Serisi akıllı saatleri, artık Saat&Saat’in seçili mağazalarında da satışa sunuluyor. 

Samsung’un akıllı saat inovasyonunda çığır açan yeni Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic akıllı saatleri, dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla da tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler, göz alıcı tasarımları ve hayatı kolaylaştıran özellikleri ile hayranlık uyandıran bu saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden satın alabilecek ya da dilerlerse seçili mağazalarında da deneyimleyerek bu saatlere doğrudan sahip olabilecek.

Galaxy Watch4 44 mm ebadında Siyah, Yeşil, Gümüş, 40 mm boyutunda ise Siyah, Pembe Altın, Gümüş renk seçenekleri ile geliyo. Galaxy Watch4 Classic ise 46 mm ve 42 mm boyutlarında Siyah ve Gümüş renk seçenekleri ile sunuluyor. Gelişmiş donanım performansıyla desteklenen Galaxy Watch4 Serisi, önceki modeller ile kıyaslandığında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kusursuz ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yeni akıllı saatler aynı zamanda kullanıcılara daha da zinde olmalarını mümkün kılacak en iyi araçları sağlamak üzere yeniden tasarlandı.

Bu haber 618 kez okundu.
Teknoloji - 21:19 A A
BENZER HABERLER