16° Açık

Finansal kiralama sektörünün kalbi Asseco SEE ile İstanbul’da atacak

Güncel - 20 Kasım 2014 12:27 A A

Dünyanın en önemli Finansal Kiralama Konferansı, misafirlerini İstanbul’da ağırlayacak. Amembal & Associates tarafından düzenlenen “Operasyonel Kiralama Konferansı” Asseco SEE Teknoloji sponsorluğunda 20 – 21 Kasım 2014 tarihlerinde, İstanbul Divan Hotel’de gerçekleştirilecek.

Amembal & Associates tarafından düzenlenen “Operasyonel Kiralama Konferansı” Asseco SEE Teknoloji sponsorluğunda 20 – 21 Kasım 2014 tarihlerinde, İstanbul Divan Hotel’de gerçekleştirilecek. Dünyanın bu alanda önde gelen eğitmen ve danışmanı Sudhir Amembal’ın yöneteceği “Operasyonel Kiralama Konferansı” her yönüyle operasyonel kiralamayı konu alıyor. Operasyonel kiralama, yeni yasal düzenleme sonrasında, yaygın kullanımlı ve avantajlı bir finansman tekniği olarak finans piyasasındaki yerini hızla alıyor. Bu açıdan bakıldığında, bu seminer sadece finansal kiralama şirketlerini değil, bu finansman tekniğinden faydalanacak kiracıları ve ekipman tedarikçilerini de yakından ilgilendirecek.

Konferansta Neler konuşulacak?

Dünya çapında önemli bir yere sahip olan Amembal Operasyonel Kiralama Konferansı üçüncü kez konuklarını İstanbul’da ağırlayacak. Yeni nesil operasyonel kiralama çözümlerinin kurumların iş süreçlerine nasıl etki edeceği, ne tür faydalar yaratacağı konularının ele alınacağı konferansta, operasyonel kiralama alanındaki yeni eğilimlerin yaratacağı katma değerlere de odaklanılacak. Asseco SEE sponsorluğunda gerçekleşecek konferansın, dünya genelindeki bankacılık ve finans sektörü temsilcilerini bir araya getirmesi, sektör ihtiyaçlarının ve beklentilerinin tartışılabileceği bir ortam yaratması hedefliyor.

Operasyonel kiralama, ekonomiye ve kurumlara önemli katkılar sağlayacak

İşletmelerin kuruluş ve büyüme süreçlerinde yatırımlarını yapmaları için ihtiyaç duydukları orta vadeli finansman yöntemlerinden birisi olan operasyonel kiralama, yeni yasal düzenleme ve son yıllarda giderek artan rekabetle birlikte ürün çeşitliliği açısından önemli bir ivme kazanmıştır.

Asseco SEE,finansal kiralama alanında 25 yıllık deneyime sahip

Finansal kiralama alanında 25 yıllık deneyime sahip Asseco SEE, operasyonel kiralama sektöründe de öncü oyunculardan biri. Finansal ve operasyonel kiralama ihtiyaçlarına yönelik esnek ve kullanımı kolay çözümleri ile kurumlara katma değer sağladıklarını belirten Asseco SEE Satış Direktörü Kubilay Yardımcı, “Pratik bir iş yapış biçimi sunan operasyonel kiralama, bütün dünyada benimsenmiş bir uygulama. Ülkemizde de hızla benimsenen bu eğilim, zorlu alım satım süreçlerini kiralama yoluna dönüştüren verimli ve hızlı bir çözüm. Dünyanın en önemli Operasyonel Kiralama Konferansı’na Asseco SEE olarak katkı sunacağımız ve çözümlerimizi katılımcılara aktarma fırsatı yakalayacağımız için mutluyuz.” dedi.

Bu haber 1003 kez okundu.
Güncel - 12:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.