20° Açık

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Lideri CordisNetwork Oldu

Güncel - 15 Kasım 2014 18:30 A A

CordisNetwork, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda liderliği elde etti. Son beş yılda yüzde 4192 oranında büyüme elde eden CordisNetwork birinci oldu. CredoWork ve SmartSoft’da programın kazananları arasındaydı.

Finans-bankacılık, kamu, perakende ve telekomünikasyon sektörlerine ödeme hizmetleri, mobil ödemeler ve ulaşım çözümleri konusunda hizmet veren Cardtek Group şirketi CordisNetwork, Deloitte tarafından gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast50 Programı’na göre, son beş yılda sağladığı yüzde 4192’lik büyümeyle, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi oldu. CordisNetwork, son dönemde özellikle Yazar Kasa POS entegrasyonu ve yeni e-ticaret yasasına  yönelik olarak sunduğu çözümlerle ismini duyurdu.

CredoWork En Hızlı Büyüyen 6. Teknoloji Şirketi Oldu

POS networking alanındaki uzmanlığı ile tanınan ve işletim yönetimi ve veri güvenliği gibi bir çok alanda yüksek performanslı patentli ürünleriyle ödeme dünyasına hizmet sunan CredoWork ise, aynı programda, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 6. Şirketi unvanını aldı. CredoWork’ün son beş yıllık büyüme oranı ise, yüzde 1583 olarak gerçekleşti.

Cardtek Group Şirketleri Deloitte Teknoloji Fast50 Listesinin Demirbaşları Oldu

CordisNetwork ve CredoWork’ün yanı sıra, geçtiğimiz yıllarda Deloitte Fast50, Fast500 EMEA programı kazanını olan SmartSoft bu yılda kazananlar arasında yerini aldı.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2014 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor.

Bu haber 560 kez okundu.
Güncel - 18:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.