19° Parçalı bulutlu

Dell Venue 8 7000 Hollywood Yıldızı Oluyor

TeknoBilişim - 21 Şubat 2015 19:47 A A

Dell, Intel ve Hollywood Yeni Sosyal Film “What Lives Inside” için Kolları Sıvadı

Dell, dünyanın en uzun süreli markalı içerik dizisi olma özelliğini taşıyan “Inside Films” serisinin son sosyal filmi “What Lives Inside”da yer almak üzere Intel ile çarpıcı bir işbirliğine imza attı. 

Söz konusu işbirliği kapsamında Intel® RealSense™ kamerası ve Intel® AtomTM işlemcisiyle dünyanın en ince tableti unvanına sahip Dell Venue 8 7000  serisinin kullanılacağı ve yönetmenliğini iki Oscar ödülüne sahip ve en son Malefiz’i yöneten Robert Stromberg’ün yapacağı filmin oyuncu kadrosunda Colin Hanks, J.K. Simmons ve Catherine O’Hara yer alıyor. 25 Mart‘ta izleyiciyle buluşacak olan dizinin yeni bölümü, dört hafta boyunca sadece Hulu üzerinden yayınlanırken; 6 Mayıs‘tan itibaren tüm bölümlere WhatLivesInside.com ve YouTube‘dan erişim sağlanabilecek.

İzleyicilere yapıma dahil olma fırsatı sunulacak

Her bölümde yeni bir sosyal hareketi ele alan dizi; gerilim, aşk ve bilim kurgunun ardından şimdi de izleyicinin karşısına fantastik film türüyle çıkmaya hazırlanıyor. Bu yılki filmin en çarpıcı özelliği dileyen herkese karakter skeçleri ve çizimleriyle film kurgusuna ortak olma fırsatı sunması. 9 Mart’a kadar www.WhatLivesInside.com sitesi aracılığıyla gönderilecek çizimler arasından bizzat Stromberg tarafından seçilenler filmde kullanılacak.

Dell, film kahramanına yolculuğu boyunca eşlik ediyor

Film; çocuklara yönelik yaratıcı çalışmalarıyla ün kazanmış bir kukla oynatıcısı olan babasını kaybettikten sonra kendini keşfetme yolcuğuna çıkan Taylor’ın (Hanks) hikayesini anlatıyor. Babasının kaybından sonra onun yaratıcı dünyasının gizemlerini keşfeden Taylor’ın, çok geçmeden kendi yaratıcılığını ortaya çıkaracak bir maceraya atıldığı filmde en önemli rollerden birini de Intel destekli, Intel® RealSense™ kameralı Dell Venue 8 7000 Serisi tabletler üstleniyor. Taylor’a yolculuğunun her aşamasında eşlik ederek yaratıcılığının ortaya çıkmasına yardımcı olan kusursuz bir cihaz olarak görüntüleme deneyimine entegre edilen ürün, benzersiz özellikleriyle Taylor‘ın içindeki etkileyici sanatçının ortaya çıkmasına aracılık ediyor. Dört milyonun üzerinde pikseliyle göz alan tabletin organik OLED kenardan kenara infinity (sonsuzluk) ekranının performansı, Taylor‘ın çalışmalarındaki zengin ve doymuş renklerle gözler önüne seriliyor.

Dell Venue 8 7000 Serisi tablet, Intel® RealSense™ Snapshot teknolojisini entegre etmesiyle de bir ilke imza atıyor. Bu teknoloji, çekilen her fotoğrafın derinlemesine haritasını sunarak, Taylor‘ın yolculuğu sırasında anlık ölçümler yapmasına olanak sağlıyor.

Sosyal film meraklıları www.WhatLivesInside.com veya www.Facebook.com/insidefilms siteleri üzerinden gönderdikleri karakter skeçleriyle filmde yer alma şansı yakalayabilecek. 

Bu haber 900 kez okundu.
TeknoBilişim - 19:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.