14° Açık

Darkorbit’in Türk Filosu’na Vengeance Gemisi “Pusat” Geliyor!

Oyun E-Spor - 26 Mart 2015 22:41 A A

Türkiye’nin lider oyun firması Joygame ve Bigpoint Türkiye’nin iş birliği sonucunda, Türkiye’nin en popüler MMORPG oyunlarının önde gelen uzay aksiyon oyunu DarkOrbit’in uzaya korku salan Türk Filosu’na yeni kan, “Pusat” isimli Vengeance gemisi ile birlikte geliyor!

Dünyada her gün 80 milyondan fazla aktif oyuncunun birbiriyle savaştığı web tabanlı ücretsiz MMO oyunu DarkOrbit’in Türk Uzay Kuvvetleri Filosuna kattığı muhteşem yeni gemisi Pusat, Goliath’tan üstün olarak tam 16 lazer slotu ve 12 jeneratöre sahip.

27 Mart 2015 tarihinden itibaren bir süreliğine sadece Türkiye sunucularında satışa çıkacak olan DarkOrbit’in yeni asi gemisi Pusat, teknik özellikleri itibariyle “dehşetli bir suikastçı” olarak tanımlanarak, galaksinin en hızlı gemisi olmaya aday gösteriliyor.

Tasarımcı Ahmet Çelebi’nin “neredeyse imkânsız” olarak nitelendirilen projesi üzerinde çalışan yüzlerce bilim adamının arasından sıyrılan Pusat, tarihin seyrini değiştiriyor. Şifresini çözdüğü tasarımın galaksiden galaksiye, boyuttan boyuta savaştığını görmeye ömrü yetmese de; Ahmet Çelebi, üstün hasar gücü ve sıra dışı ekipmanlarla donatılmış bu asi çocuğunun doğuşunu bir yerlerden mutlaka izliyor ve gururlanıyor biliyoruz, dedi.

Bu haber 946 kez okundu.
Oyun E-Spor - 22:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.