17° Açık

Darkness Reborn Türkçe Dil Desteği

Oyun E-Spor - 12 Şubat 2015 14:57 A A

 Darkness Reborn Türkçe Dil Desteğiyle Yenilendi

Aksiyon MMO türündeki başarılı oyun Darkness Reborn, Türkçe dil desteğinin yanı sıra 15 yeni bölüm ve 3 yeni Boss ile yeni içeriklere kavuştu.

GAMEVIL’ın aksiyon MMO’su Darkness Reborn, yayınlanan son güncellemeyle birlikte Türkçe dil desteği ve çok sayıda içeriğe kavuştu. 15 yeni bölümün ve 3 yeni boss’un yer aldığı Ladune Çölü ile mobil oyun severlere heyecan dolu bir macera sunan Darkness Reborn, iOS ve Android kullanıcıları için eş zamanlı çoklu oynanışa olanak tanıyor.

Rekabeti körükleyen çok oyunculu modda PvP Savaşları gerçek zamanlı güncellenen sıralamalarda yükselebilmek için oyuncuları üç kişilik takımlar halinde yüzleştiriyor. Altı kişiye kadar oluşturulan oyuncu takımları ile iki başlı ejderha Belphegor’un inine baskınlar düzenlenebiliyor. Kooperatif oynanış ise oyunculara, ittifaklara katılarak canavarları ve en sonunda Lanetli Şövalye Damien’i alt etmek için zindanların yolunu açıyor.

Mobil deneyimi zenginleştiren özgün içerikler

Çok oyunculu modun yanı sıra bir de bağımsız öykü modu bulunan Darkness Reborn ayrıca zengin bir MORPG deneyimini mobil platformda sunabilmek için çeşitli mücadeleler, ödüller ve karakter özelleştirme seçeneklerini barındırıyor.

 

Bossraid

Bu haber 855 kez okundu.
Oyun E-Spor - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.