DOLAR: 5.90 TL
EURO: 6.51 TL

Çektiğiniz Videoları 4K Kalitesinde İzleyin

3 yıl önce
1.233 kez görüntülendi

Çektiğiniz Videoları 4K Kalitesinde İzleyin

Üretilen dijital içerikler her geçen gün artıyor. İhtiyaca uygun şekilde pazara sunulan veri depolama ürünleri, sadece firmalar için değil, bireyler için de can simidi konumunda. Özel günlerde çekilen fotoğraf veya videolardaki anılar, arıza veya beklenmedik kaza gibi nedenlerle silinme tehlikesine karşı depolanıyor.

Tüketici beklentilerini karşılayan çözümleriyle anıların kalıcı olmasına yardımcı olan Synology; müzik, film ve TV programları gibi tüm içerikleri akıllı video kütüphanesinde birleştiriyor. Farklı cihazlardaki içeriklere tek noktadan hızlı şeklide erişebilen kullanıcılar, geliştirilen uygulamalar sayesinde tek tuşla sosyal medya mecralarında güzel anlarını istedikleri an ve hızlı şekilde paylaşabiliyor.

Özel anlarda çekilen video ve fotoğrafları ölümsüzleştirmek isteyen kullanıcılar, bu içerikleri güvenilir şekilde depolamak istiyor. Veri depolama çözümlerinde ise uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleri tercih ediyor. Tatil, düğün, doğum günü veya yılbaşı gibi özel günlerde çekilen fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşma eğilimi giderek artıyor. İnternete erişimin kolaylaşması ve artan cihaz sayısı, bu eğilimi tetikliyor. Bağımsız araştırma kuruluşu DOMO’nun yayımladığı “Data Never Sleeps” raporuna göre, dakikada 277.000 tweet atılırken, Instagram’da 216.000 yeni fotoğraf paylaşılıyor ve Youtube’a 72 saatlik video yükleniyor. Veri depolama alanında kullanıcı odaklı cihazlarla hayatı kolaylaştıran Synology, 4K çözünürlüğe sahip videoların kolayca depolanmasını sağlayan ürünleriyle anıları kalıcı hale getiriyor. Firma, “Akıllı video kütüphanesi” olarak nitelendirilen yeni cihazlarıyla; müzik, fotoğraf ve video gibi içeriklere istenilen an ve cihazdan erişebilme olanağı sunuyor.

Kişisel dijital kütüphaneniz olsun

Evlerde artık birden çok akıllı ve internete bağlı cihaz bulunuyor. Veri depolama ürünleri, cihazlar arası veri aktarımı karmaşasından ve içerik kaybı tehlikesinden korunmak için bu cihazlardaki farklı içerikleri tek yerde toplamak ve kolayca bu verilere erişmek isteyen kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıcıya erişim konforu ve paylaşım esnekliği sağlayan bu ürünlerle multimedya içeriklerinin aile veya arkadaşlarla zahmetsizce paylaşılması çok kolay. Büyük ölçekli şirketlere, KOBİ’lere ve bireysel kullanıcılara ürün ve çözüm sunan Synology ürün ailesine katılan DS416 şifreli veri depolama olanağı sunuyor. DS216play ürünü ise 4K videoların hızlı depolamasını ve kolayca oynatılmasını mümkün kılıyor.

 Verilerinize hızlı ve kolay erişin

Synology ürünleri, kapsamlı bulut hizmeti ile verilerin bulut üzerinden paylaşılmasına imkân tanıyor. Mobil dahil tüm cihazlar arasında dosyaların senkronize edilmesi, yüksek hızda şifreli veri transferi mümkün hale geliyor. Yüksek yoğunluklu verileri depolamayı ve transfer etmeyi kolaylaştıran ürünler, ideal veri depolama olanağı sunuyor. Ev ve iş yerlerinde hem yüksek hızlı hem de şifreli veri transferi yapabilmek olanaklı hale geliyor.

 

Çektiğiniz Videoları 4K Kalitesinde İzleyin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık