14° Parçalı bulutlu

Büyük Veri’de Büyük Güç Birliği!

TeknoBilişim - 26 Mart 2015 22:31 A A

Büyük Veri ve Analitik alanlarında kurumsal şirketlere etkili bilişim çözümleri sunan Ereteam, uçtan uca yapılandırılmış ve alanında tek Büyük Veri Analitiği uygulaması olan Datameer ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

Bilişim sektörünün firmalarından biri olan Ereteam, gerçekleştirdiği güçlü ortaklıklara bir yenisini ekleyerek, alanında uçtan uca hizmet veren tek Büyük Veri Analitik uygulamasını sunan Datameer ile iş ortaklığı anlaşması yaptı. İstanbul ve Ankara ofisleri üzerinden sürdürdüğü faaliyetleriyle bilişim sektöründe 14 yılı aşkın süredir hizmet veren Ereteam, gerçekleştirdiği yeni ortaklıkla ürün ve çözüm yelpazesini daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan birçok çözüme ait ana yazılımların Türkiye’deki ilk distribütörlüğünü üstlenerek Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleriyle güçlü iş ortaklıkları yapmayı sürdüren Ereteam, Datameer ile gerçekleştirdiği ortaklık anlaşması kapsamında Datameer CEO’su Stefan Groschupf’u, 23 Mart 2015 tarihinde Türkiye’de ağırladı.

Büyük Veri’nin anlamlandırılması açısından büyük bir adım

Ereteam’in yeni iş ortağı Datameer, güncel olarak Citibank, British Telecom, Trustev ve Workday gibi büyük firmalar tarafından tüm verilerin birleştirilmesi, analiz edilmesi ve görselleştirmesi konularında etkin bir şekilde kullanılıyor ve hızlı bir şekilde verinin anlamlandırılmasını sağlıyor.

Bu haber 882 kez okundu.
TeknoBilişim - 22:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.