14° Az bulutlu

Bitmex Ethereum/Bitcoin Spot İşlem Çiftini Desteklemeye Başladı

Kripto Para - 20 Ekim 2022 22:21 A A

Global kripto para borsası BitMEX, kullanıcılarına Ethereum / Bitcoin (ETH/XBT) spot işlem çiftini desteklemeye başladı.

Kripto para yatırımcıları için kullandıkları borsanın sahip olduğu ürün çeşitliliği büyük önem arz ediyor. BitMEX de kullanıcıları için ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bundan böyle BitMEX kullanıcıları Ethereum / Bitcoin (ETH/XBT) işlem çiftinden yararlanabilecek. Yani USDT’ye ek olarak Bitcoin ile Ether alıp yine Bitcoin karşılığında Ether satılabilecek.

ETH/XBT spot çifti genellikle en çok yönlü trading çifti olarak görülüyor. Kripto türev trading’i söz konusu olduğunda da ETH ve XBT aynı zamanda en popüler marj para birimi seçeneklerinin başında geliyor. Lider kripto para ile lider altcoin’den oluşan bu spot işlem çiftiyle birlikte kullanıcılar Ether ve Bitcoin marjlı sözleşmelerde derin likiditeye erişmek için ETH ve XBT varlıkları arasında kolayca geçiş yapabilecek.

Geçtiğimiz günlerde son döneme ilişkin 11 yeni token listelediğini açıklayan BitMEX, böylece eylül ayının başından bu yana geçen süreçte son birkaç hafta içinde 14 yeni coin’i piyasaya sürmüş oldu. Borsa, attığı yeni adımlarla bu alandaki dönüşümünün bir parçası olarak sürekli değişen bir kripto ortamında gelişimini sürdürmeyi amaçlıyor.

Bu haber 862 kez okundu.
Kripto Para - 22:21 A A
BENZER HABERLER