18° Parçalı bulutlu

Bilişim Dünyası 6. Fujitsu Konferansı’nda Buluşuyor

TeknoBilişim - 18 Mayıs 2015 22:32 A A

Fujitsu, 26 Mayıs Salı günü Ankara JW Marriott Hotel’de  “6. Kamu Yararına Teknoloji Konferansı”nı düzenliyor

 Teknoloji firmalarından Fujitsu tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Kamu Yararına Teknoloji Konferansı, 26 Mayıs Salı günü Ankara’da gerçekleşecek. Kamu sektöründe verimliliği artıracak çözümlerin yanı sıra bilişim dünyasına ışık tutacak pek çok önemli konu ele alınacak.

 T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu’nun da katılacağı ve Japon Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Takahiko Katsumata’nın konuşma yapacağı Kamu Yararına Teknoloji Konferansı’nda bu yıl, konusunda uzman yerli ve yabancı 20’den fazla konuşmacı yer alacak.

 Fujitsu Yeni Genel Müdürü Selda Bağdat Bahadır’ın açılış konuşmasıyla başlayacak konferansta; Fujitsu Depolama Ürün Grubu Başkanı Bernhard Brandwitte “İnsan Odaklı İnovasyon”, Fujitsu Laboratuvarları Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Dr. Adel Rouz “Fujitsu AR-GE Yatırımları ve Stratejileri” ve Fujitsu Global Sunucu Platformları Başkan Yardımcısı Udo Würtz  “Data Center Konsolidasyon Stratejilerine Bakış” başlıklı bir sunum yapacak.

Sektörün önemli isimlerinin yer alacağı paralel oturumların yanı sıra “Data Center Konsolidasyonu ve İş Sürekliliği” konulu bir panel gerçekleşecek. Her yıl alanında uzman konuşmacıların yer aldığı panelin konuşmacıları ise şöyle; Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko, Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Yalım Eriştiren, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Kamu Sektöründen Erhan Yalçın, TÜBİSAD Bilgi Merkezi Komisyonu Başkanı Mustafa Çağan ve Türkiye Bilişim Derneği Başkanı İlker Tabak.

 

Bu haber 868 kez okundu.
TeknoBilişim - 22:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.