17° Açık

BIC Angel Investments’ten 2015’in ilk yatırımı Temizlikyolda.com’a

Güncel - 4 Şubat 2015 22:24 A A

Melek yatırım ağı BIC Angel Investments, 2015 yılının ilk yatırımını 500 bin TL ile Temizlikyolda.com’a yaptı. Temizlikyolda.com Türkiye’de büyümenin yanı sıra yurtdışına da açılarak uluslararası bir oyuncu olmayı hedefliyor. Temizlikyolda.com’un yer aldığı hizmet kategorilerinde yedi milyar TL’ye ulaşan temizlik pazarının yaklaşık  üç milyar lirası kayıt dışında yer alıyor.

Türk Telekom’un Girişimleri Hızlandırma programı PİLOTT’a seçilen ve  PİLOTT Girişimcilik Zirvesinde en değerli ilk üç girişim arasında yer alan, Webrazzi Ödülleri’nde “Yılın Yeni WebGirişimi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Temizlikyolda.com hızla gelişimine devam ediyor. Ocak 2014 yılında kurulan, kullanıcıların tüm temizlik ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayan Temizlikyolda.com bugüne kadar 15 bin üyeye ve 10 bin başarılı siparişe ulaştı. Toplamda bir milyon liranın üzerinde bir sipariş hacmi yaratan Temizlikyolda.com  Türkiye’de sekiz ilde ve Kıbrıs’ta hizmet veriyor.

Temizliğin sanal adresi

Temizlikyolda.com’a 500 bin TL’lik yatırım gerçekleştiren BIC Angel Investments’ın yatırımcıları arasında Joachim Behrendt, Çağlar Karataş, Ralf Rıfat Ruso, Ali Çebi, Meltem Özçelebi, Simla Özbay, Mehmet Onarcan, Ömer Erkmen ve Engin Frayman yer alıyor. Temizlikyolda.com’u, bir melek yatırımcının sahip olmasını istediği bütün özelliklerin bir araya geldiği bir proje olarak tanımlayan Joachim Behrendt, BIC Angel Investments olarak gerçekleştirdikleri yatırımdan çok büyük bir heyecan duyduklarını söyledi. Türkiye’de online olarak hizmet satın almanın hızla arttığına dikkat çeken Behrendt, Türkiye’de temizlik sektörünün oldukça büyük olduğunu da belirtti.

BIC_Angel_Investments_Logo

Bu haber 782 kez okundu.
Güncel - 22:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.