23° Açık

Avrupa’da “Yılın Traktörü” Türk Traktör!

Güncel - 25 Mart 2015 09:42 A A

Avrupa’da “Yılın Traktörü” Ve “Yılın Makinesi” Seçilen Türkiye’nin Süper Traktörü Case Ih Magnum 380 Cvx Konya’da Ziyaretçi Akınına Uğradı.

Bolonya’da gerçekleştirilen EIMA – Uluslararası Tarım ve Bahçe Makineleri Fuarı’nda
“2015 Yılın Traktörü” ve Paris’teki Uluslararası SIMA Tarım Fuarı’nda “2015 Yılın Makinesi” seçilen Case IH Magnum 380 CVX, Konya’da düzenlenen 13. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nın da en dikkat çekici ürünü oldu.

CASE IH’in ilk defa 1987 yılında piyasaya sürülen ve her geçen yıl sürekli geliştirilerek arttırılan performans ve verimlilik özellikleri, yakıt tasarrufu, kontrollü emisyon salınımı ve optimize edilen yatırım kârlılığıyla öne çıkan Magnum serisine ait 380 CVX, fuar ziyaretçilerinden tam not aldı.

Profesyonel çiftçilerin tercih ettiği traktör markası CASE IH, 24-28 Mart tarihleri arasında Konya’da düzenlenen 13. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda Magnum serisi üyesi 380 CVX’i, ziyaretçilerle buluşturdu.

Süper Traktör Konya’da

Bolonya’da yapılan EIMA – Uluslararası Tarım ve Bahçe Makineleri Fuarı’nda, 23 Avrupa ülkesinden 23 bağımsız tarım gazetecisinin oluşturduğu jüri tarafından “2015 – Yılın Traktörü” ve Paris’teki Uluslararası SIMA Tarım Fuarı’nda “2015 – Yılın Makinesi” seçilen Case IH Magnum 380 CVX, Konya’da da fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

CASE IH; ilk kez piyasaya sürüldüğü 1987 yılından bu yana sürekli olarak geliştirilen performans ve verimlilik özellikleriyle dikkat çeken, yakıt sarfiyatı ve emisyon salınımı adım adım azaltılarak çiftçinin öncelikli tercihi haline gelen Magnum serisinin en iddialı ürünü 380 CVX ile Konyalı ziyaretçilerden de tam not aldı.

 

Bu haber 939 kez okundu.
Güncel - 09:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.