23° Açık

Avea’dan yöneticilerine liderler okulu

Güncel - 20 Kasım 2014 00:34 A A

Avea, kurum içinde sürdürülebilir ve kolektif bir liderlik kültürü oluşturmak amacıyla; Hay Grup Danışmanlık ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle “Liderler Okulu” projesini hayata geçiriyor

“Meydan Okuyanlar”, “Etki Yaratanlar” ve “İlham Verenler” olmak üzere 3 ayrı programdan oluşan Avea Liderler Okulu; liderlik kültürünün gelecek nesillere de aktarılacak şekilde, yeniden inşa edilmesine hizmet edecek. Avea Liderler Okulu’nun kişi başı maliyeti 5 bin dolar olup yaklaşık 500 kişilik bir lider kitlesine hitap edecek.
Liderlik kültürünü, insan kaynağı verimliliğini sağlayan en etkin faktör olarak gören Avea, iki yıl önce uygulamaya geçirdiği ‘Liderlik Modeli’ni bir adım daha ileriye taşıyarak, “Liderler Okulu”na dönüştürüyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Hay Grup Danışmanlık işbirliğiyle kurulan Liderler Okulu; Avea yöneticilerini yeni liderlik kavramlarıyla tanıştırmak, onların bu konudaki bilgilerini arttırmak, kendilerini yeni beklentilere adapte etmelerini sağlamak ve kurum içinde sürdürülebilir, kolektif bir liderlik kültürü oluşturmayı hedefliyor.

Bu haber 494 kez okundu.
Güncel - 00:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.