20° Açık

Avaya Engagement Turu Türkiye’de Başladı

Güncel - 17 Ocak 2015 00:05 A A

Avaya, Çin, Rusya, BDT, Hindistan, Afrika, Orta Doğu ve Türkiye’deki müşteri ve iş ortaklarıyla bir araya geliyor.
Yeni bulut tabanlı çözümler ve hizmetler daha yakın ve fazla müşteri deneyimi sağlıyor.

Çeşitli kanal ve cihazlar üzerinden müşteri ve çalışma grupları iletişimini mümkün kılan çözümlerin önde gelen sağlayıcısı Avaya, Orta Doğu, Afrika, Türkiye, Hindistan, Rusya, BDT ve Çin’i de içeren Büyüyen Pazarlar bölgesinde “Engage” Turunu başlattığını duyurdu. 15 Ocak’ta İstanbul’da başlayan tur, işletmelerin Era of Engagement’dan yararlanmasını mümkün kılan yeni iletişim çözüm ve hizmetlerini içeren Avaya “Engagement” çözümlerini temel alıyor.

“Engage” tur sırasında Avaya yöneticileri, yeni Avaya Engage Çözümlerini sunuyor. Şirketin büyüyen pazarlar bölgesindeki müşterileri ve 2000’den fazla kanal ortağıyla buluşuyor.

Bu çözümler, işletme genelindeki lokasyonları ve fonksiyonları birbirine bağlayan, iş akışlarına iletişim tabanlı uygulamaları entegre eden ve masaüstünden mobil cihazlara kesintisiz geçiş sağlayan çözüm ve hizmetleri içeriyor. İnteraktif tanıtım turu, Avaya’nın ortaklarına, her büyüklükteki işletmeye daha gelişmiş müşteri deneyimi sağlayan yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olma fırsatı sunuyor.

Duyurulan yeni çözümler arasında yer alan Avaya Engagement Environment, bölümler ve kurumlarca kullanılan kurumsal uygulamalarla iletişim teknolojilerinin entegrasyonunu sağlar.

Bu haber 799 kez okundu.
Güncel - 00:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.