17° Açık

ASUS, 500 Milyonuncu Anakart Satışını Kutladı

TeknoBilişim - 7 Mayıs 2015 11:50 A A

 Anakart markası ASUS, şirketin 1989’daki kuruluşundan bu yana 500 milyonu aşan anakart satışlarını kutladı. ASUS, Teknoloji sektöründe önemli yeri olan anakartlarının başarısının kutladığı etkinlikte, hazırlanan zaman çizelgesi ile ASUS’un anakartlardaki değişim ve gelişimini gözler önüne serdi.

1989’dan bu yana eski dönem anakartların yanısıra, anakart endüstrisine yön veren modellerin sergilendiği etkinlikte, en yeni ASUS teknolojisine sahip anakart modelleri de yerini aldı.

ASUS’un anakart geçmişi hakkında konuşma yapan   ASUS Türkiye İş Geliştirme Müdürü İlker Bacaksız şu açıklamayı yaptı: “Neredeyse çeyrek asırdır sürdürdüğümüz anakart satışlarımızda kendimizi sürekli olarak geliştirdik. Pazara birçok yenilik kazandırdık. Bundan sonraki hedefimiz de, bu alandaki yenilikçiliğimizi sürdürmek olacak. ASUS, yıl sonu itibarıyla toplamda 5 milyon anakart satışıyla Türkiye’de 1 numara olma geleneğini sürdürüyor

asus1

Teknoloji sektöründe ilklerin markası ASUS, kalıcı yenilikler, kullanıcı odaklı tasarım ve şirket çapında daima en iyi performansı ve güvenilirliği sunma misyonu ile Türkiye pazarındaki faaliyetlerini sürdürüyor.

ASUS’un, çeyrek yüzyıllık emeği ve başarıyı kutlamak amacıyla sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışmada 4 şanslı katılımcı büyük ödül ASUS TUF kasa içerisinde Z97 PC’nin yanı sıra çeşitli hediyelerin sahibi oldu. Yarışmanın kazananları ödüllerini etkinlikte teslim aldı.

Yenilik, tasarım, performans ve güvenilirlikte 25 yıldır dünya lideri

Özel olarak hazırlanan ‘500 milyon anakart‘ sitesinde ASUS’un ayrıntılı hikayesi ve son 25 yılda geçtiği dönüm noktaları yer alıyor. Serüveni boyunca ASUS, hem müşterilerine hem de son kullanıcılara her zaman en üst düzeyde kalite ve bağlılık sundu.

asuslogo

Bu haber 1331 kez okundu.
TeknoBilişim - 11:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.