23° Açık

Aston Martin Türkiye’ye Geri Döndü

Manşet - 22 Mayıs 2015 21:38 A A

Yeniköy Motors, Aston Martin tüm Türkiye haklarının sahipliği anlaşması sonrasında D&D Motor A.Ş.‘yi kurarak Aston Martin Türkiye’yi bünyesine aldı.

Aston Martin Türkiye, “Güç, Güzellik ve Ruh” marka sloganları ile araç modellerini, İstanbul Autoshow 2015’te sergiledi. Autoshow 2015 Aston Martin Türkiye standında, sınırlı sayıda üretimi gerçekleştirilecek “Lagonda Taraf” ve yalnızca 100 adet üretilen, yarıştan ilham alınarak tasarlanan bugüne kadarki en güçlü Vantage GT12, Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı.

Türkiye’de ilk kez Autoshow’a katılan Reichman, şirketin yeni CEO’su Dr. Andy Palmer tarafından yaratılan lüks spor otomobil markasına yönelik yeni vizyonu ve yönelimi de özetledi.

Aston Martin, önemli ölçüde, 102 yıllık geçmişindeki en büyük yatırım planıyla geliştirilen yeni ürün dalgasını oluşturmaya odaklanacak. 10 yıllık sürenin sonunda, mevcut serideki her bir model yenilecek ve üç taneye kadar yeni model serileri eklenecek.

Aston Martin bu yıl, “Aston Martin Q” adındaki popüler ve büyüyen sipariş kişiselleştirme hizmetini de genişletecek ve şirketin Özel Ürünler Bölümü’ne tamamen entegre edecek. Yeni Lagonda Taraf’ı yaratan da bu ekip.

Aston Martin Q, siparişle otomobili özelleştirme hizmetini en üst düzeye çıkarıyor ve markanın, artan sayıda müşterisi için ultra-kişiselleştirilmiş lüks spor otomobil üretmesini mümkün kılıyor.

Markanın büyümesini ve gelişimini desteklemek üzere Aston Martin, Türkiye dahil, küresel bayi ağını da dikkatli bir şekilde genişletiyor. Şirket, çok lüks sektöründe büyüme ve İstanbul ve İzmir’de D&D Motorlu Araçlar A.Ş. dahil ulusal çapta bayi ağı kurma potansiyeli görüyor.

Aston+Martin+Turkiye_Autoshow2015

Bu haber 564 kez okundu.
Manşet - 21:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.