Açık

Arena of Valor: Yeni Çağ İle One-Punch Man İşbirliği Başlıyor!

Oyun E-Spor - 5 Kasım 2021 20:48 A A

Arena of Valor: Yeni Çağ, One-Punch Man işbirliği ile ünlü karakterler Genos ve Terrible Tornado’yu savaş alanına indiriyor. Ayrıca AoV’nin tanınmış kahramanı Raz, yeni kostümüyle serinin ana karakteri olan Saitama’ya bürünecek ve “One-Punch Man” olarak rakipleriyle mücadele edecek.

Arena of Valor: Yeni Çağ X One-Punch Man İş Birliği Onaylandı!

Raz’ın Saitama kostümü ücretsiz olarak sunuluyor

One-Punch Man ile yapılan iş birliği neticesinde, anime serisinin ünlü karakterleri Arena of Valor: Yeni Çağ’ın savaş alanına geliyor. AoV’nin uzman boksör kahramanı olan Raz’ın, One-Punch Man’in ana karakteri olan Saitama’nın görünümüne kavuşmasının yanı sıra oyunda etkinlik süresince çeşitli aktiviteler yer alıyor. Oyuncular, oyun içi görevleri tamamlayarak Raz’ın Saitama kostümünü ücretsiz olarak elde edebilecek.

Oyun içi görevleri tamamlayarak Raz’ın kostümü Saitama kostümünü ücretsiz alın

Errol X Genos: Animeden çarpıcı yetenek efektleri oyuna ekleniyor

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın bir diğer ünlü kahramanı Errol için de Genos kostümü bu iş birliği çerçevesinde oyuna ekleniyor. Oyun içi modellemelerinde, animedekilere benzer ayrıntılı bir tasarım ve özel yetenek efektleri tasarlandı. Errol, ikinci yeteneğini uyguladığında savaş alanına harika efektler hakim olacak. Oyuncular, rakipleriyle mücadele ederken Genos görünümünde oynamaktan büyük keyif alacaklar.

Errol X Genos çok yakında

Krixi X Terrible Tornado: S-Sınıfı kahraman geliyor

Ayrıca, popüler AoV kahramanı Krixi de animenin tanınmış karakterlerinden Terrible Tornado’nun kostümüne kavuşuyor. Terrible Tornado’nun animedeki görünümünü yansıtmak için doğa üstü güçlerinin etkileri kostümün becerilerine eklendi. Üstelik, nihai saldırısını serbest bıraktığında, korkunç ifadesi tek bir bakışla rakiplerini şok edecek.

Krixi X Terrible Tornado çok yakında

Özgün ve rekabetçi 5v5 MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oynanışı sunan Arena of Valor: Yeni Çağ, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için tasarlanmış mobil MOBA türünde bir oyundur ve gelişen espor topluluğu tarafından desteklenmektedir.

Oyuncular, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak eşleşebilir veya arkadaşlarıyla birlikte küresel sıralamaların zirvesine çıkmak için mücadele edebilirler.

Bu haber 774 kez okundu.
Oyun E-Spor - 20:48 A A
BENZER HABERLER