20° Açık

Amevil Yeni Mobil Rpg Oyunu Dragon Blaze’i Yayınladı

Oyun E-Spor - 3 Mayıs 2015 16:29 A A

Koreli yapımcı FLINT tarafından geliştirilen ve GAMEVIL tarafından yayınlanan bu mobil RPG’de ister tek başına ister arkadaşlarınızla fantastik diyarların tozunu attıracaksınız. Google Play’de yerini alan Kore yapımı mobil RPG oyunu Dragon Blaze ile maceraya atılın ve fantastik diyarların efendisi olmaya hazır olun. FLINT tarafından geliştirilen ve GAMEVIL’in yayıncılığını üstlendiği Dragon Blaze, dinamik karakterler ve canlı savaş sahneleri ile dopdolu, büyüleyici bir RPG.

Oyun, yaşayanların ve ölülerin efendisi ejder kral Deathcrown’un dönüşü ile başlıyor. Kralın gelişiyle birlikte insanlar ve ejderhalar arasında ölümcül bir savaş başlıyor ve insan ırkını tehlikelerden korumak da kahramanlarımıza düşüyor. Oyunda toplam beş sınıf var: Savaşçı, Okçu, Büyücü, Şifacı ve Hilebaz. Yolculuk boyunca oyuncular, yeni karakterlerle karşılaşıp onlarla işbirliği yapabiliyor. Ayrıca müttefikler de Dragon’s Landing’deki çeşitli yaratıklarla mücadele edebilmeleri için eğitilebiliyorlar.

Dragon Blaze’de dört farklı oyun modu bulunuyor:

  • Macera: Bu modda oyuncular, farklı zorluk derecelerinden (Normal, Kahraman, Efsane ve Mitik) birini seçip Dragon Landing’de yolculuk ediyor, düşmanlarla çarpışıp yeni müttefikler ediniyor ve oyunun hikayesini öğreniyorlar.
  • Boss Savaşları: Gerçek zamanlı bu modda dört oyuncu işbirliği yapıp boss savaşlarına çıkıyor, ödül olarak da ender bulunan eşyalar ve silahlar kazanabiliyor.
  • PvP Arena: PvP modunda oyuncular arenada karşı karşıya geliyor ve kahramanlarını güçlendirip diledikleri şekilde geliştirebilecekleri avatarlar elde ediyor.
  • Labirent: Bu mod oyuncuları tehlikelerle dolu labirentin içinde bir keşfe çıkarıyor; karşılarına art arda çıkan düşmanları yenerek altın kazanıyorlar.

Kullanıcılar kahramanlarını seviye atlayarak, yeni silahlar edinerek, aktif ve pasif yetenekler öğrenmelerini sağlayarak geliştiriyorlar. Oyunun aynı zamanda farklı avantajlar sunan son derece gelişmiş bir quest ve guild sistemi var.

Dragon Blaze ilk olarak 2014 Şubat ayında Kore’nin meşhur mesajlaşma platformu KakaoTalk bünyesinde yayınlandı ve kısa sürede GAMEVIL’in en başarılı oyunlarından biri olmayı başardı. 5 milyon kez indirilen oyun, Kore’nin en çok kazandıran ilk 10 aplikasyon sıralamasında kendine sağlam bir yer edinirken, Kore App Store’da 1 numaraya Google Play’de ise 4 numaraya kadar yükseldi.

 

 

Bu haber 718 kez okundu.
Oyun E-Spor - 16:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.