Açık

3Dörtgen, Yılın 3D Tasarımını Seçiyor

Güncel - 4 Aralık 2014 19:01 A A

Türkiye’nin İlk ve Tek Konsept 3D Yazıcı Mağazası 3Dörtgen,
Yılın 3D Tasarımını Seçiyor

Türkiye’nin ilk ve tek konsept 3D yazıcı mağazası olan 3Dörtgen, 3D modelleme bilgisi olan her yaştan insanı ‘Yılın 3D Tasarımı Yarışması’na davet ediyor.
Farklı birçok sektörde devrim yaratabilecek nitelikte bir etki yaratan 3D baskı teknolojilerini Türkiye’de her kesime ulaştırmayı hedefleyen 3Dörtgen, Yılın 3D Tasarımı Yarışması’yla Türkiye’de 3 boyutlu tasarım meraklılarını bir araya getiriyor. Moda, sanat ve gadget kategorilerinden birini seçen yarışmacıların, Biletino.com üzerinden açılan hesaba 21 Aralık’a kadar kaydolmaları gerekiyor. Biletino.com üzerinden açılan hesaba kayıt yaptıran yarışmacılar, 3D tasarımlarını 31 Aralık saat 15:00’a kadar [email protected] mail adresine göndererek başvurusunu tamamlamış olacak.
3D Modelleme bilen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği Yılın 3D Tasarımı Yarışması’nda tasarımların 3D yazıcıda üretime uygun ölçülerde (en fazla 20x20x20cm) olması şartı aranıyor. Ayrıca yarışma #Yılın3DTasarımı hashtag’i ile takip edilebiliyor.
Jüri tarafından seçilen yılın tasarımına Up Mini marka 3 boyutlu yazıcı, kategori birincilerine 3DörtPen 3 boyutlu kalem, kategori ikincilerine kendi tasarımlarının 3 boyutlu yazıcıda üretilmiş modellerinin hediye edileceği yarışmanın sonuçları 6 Ocak 2015 tarihinde açıklanacak.

Bu haber 1036 kez okundu.
Güncel - 19:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.